Meie salongid asuvad Tallinnas, Tartus ja Viljandis.

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida

BRONEERI KONSULTATSIOONIAEG

Et meie disainer-kliendihalduril jaguks piisavalt aega ja tähelepanu vaid Sinu jaoks, broneeri palun tasuta konsultatsioon Viljandi, Tartu või Tallinna salongis.

Broneeri personaalne konsultatsiooniaeg
Baltest salongis

Broneeri personaalne konsultatsiooniaeg
Baltest salongis

TALLINNvaata kaardilt
Vesse 3, Lasnamäe
Gigant Mööbel Outlet mööblikaubamaja
Tel: 5819 0728
E-post: vesse@baltest.ee

TARTU vaata kaardilt
Ringtee 75
Lõunakeskus (5. sissepääs)
Tel: 5819 0729
E-post: tartu@baltest.ee

VILJANDI – vaata kaardilt
Leola 53
Home Gallery sisustuskaubamaja
Tel: 5819 0726
E-post: viljandi@baltest.ee

TALLINN

Vesse 3, Lasnamäe
Gigant Mööbel Outlet mööblikaubamaja

Avatud:
E-R: 10.00-20.00
L: 10.00-18.00
P: 10.00-16.00

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:

E-post: vesse@baltest.ee

Vaata kaardilt

Violetta Kmito


Disainer – kliendihaldur
+372 58190728
violetta@baltest.ee

Olga Serebrennikova


Disainer – kliendihaldur

+372 55591755
olga@baltest.ee

Maarja-Liisa Raid


Disainer – kliendihaldur

+372 55570733
maarja@baltest.ee

TARTU

Ringtee 75
Lõunakeskus (5. sissepääs)

Avatud:
E-P: 10.00-20.00

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:

E-post: tartu@baltest.ee

Vaata kaardilt

Kariina Rebane


Disainer – kliendihaldur

+372 58190012
kariina@baltest.ee

Heidi Põder


Disainer – kliendihaldur

+372 58190020
heidi@baltest.ee

Riko Petrov


Disainer – kliendihaldur

+372 58190729
riko@baltest.ee

Kariina Rebane


Disainer – kliendihaldur

+372 58190012
kariina@baltest.ee

Heidi Põder


Disainer – kliendihaldur

+372 58190020
heidi@baltest.ee

Riko Petrov


Disainer – kliendihaldur

+372 58190729
riko@baltest.ee

TARTU

Ringtee 75
Lõunakeskus (5. sissepääs)

Avatud:
E-P: 10.00-21.00

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:
E-post: tartu@baltest.ee

Vaata kaardilt

VILJANDI

Leola 53
Home Gallery sisustuskaubamaja

Avatud:
E-R: 9.00-18.00 (Lõuna: 14:30-15:00)
L: 9.00-16.00 (Lõuna: 13.30-14.00)
P: Suletud

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:

E-post: viljandi@baltest.ee

Vaata kaardilt

Merili Puura

(lapsehoolduspuhkusel)
Disainer – kliendihaldur
+372 58190726
merili@baltest.ee

Kerli Tars


Disainer – kliendihaldur

+372 58190726
kerli@baltest.ee

E-POOD

Klienditeenindus avatud:
E-R 8.00-17.00
L, P Suletud 

Tel: 508 2819
E-post: info@sisustuspood.ee 
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi

Heli Purje 


Disainer – kliendihaldur
+372 508 2819
heli@sisustuspood.ee

Terje Truu 


Disainer – kliendihaldur
+372 5800 1510
terje@sisustuspood.ee

Inna Kallaste 


(lapsehoolduspuhkusel)
Disainer – kliendihaldur
+372 557 4079
inna@sisustuspood.ee

Kaari Metslang 


(lapsehoolduspuhkusel)
Disainer – kliendihaldur
+372 514 6271
kaari@sisustuspood.ee

Kadri Aun


Disainer – kliendihaldur
kadri@baltest.ee

Heli Purje 


Disainer – kliendihaldur
+372 508 2819
heli@sisustuspood.ee

Terje Truu 


Disainer – kliendihaldur
+372 5800 1510
terje@sisustuspood.ee

Inna Kallaste 

 
(lapsehoolduspuhkusel)
Disainer – kliendihaldur
+372 557 4079
inna@sisustuspood.ee

Kaari Metslang


Disainer – kliendihaldur
+372 514 6271
kaari@sisustuspood.ee

Kadri Aun


Disainer – kliendihaldur
+372 5551 5119
kadri@baltest.ee

E-POOD

Klienditeenindus avatud:
E-R 8.00-17.00
L, P Suletud 

Tel: 508 2819
E-post: info@sisustuspood.ee 
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi

TOOTMINE JA HULGIMÜÜK

Baltest Mööbel
Reg. nr: 11101460
KMKR: EE100954014
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi
E-post:  baltest@baltest.ee
Tel.: +372 433 3380
GSM +372 5819 0727